Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Náš tým

Kts finance.cz, a to má být kdo?

Pokud čtete tento text, chcete se pravděpodobně dozvědět nějaké informace o naší firmě, obvykle se v podobných sekcích jiné firmy rozepisují o své historii, důležitých milnících a překvapivých zvratech, které firmu nasměřovaly tím směrem, kde se nachází nyní. Ani my Vás o tyto fakta nechceme ochudit, je důležité znát dostatečné informace o někom, s kým se právě rozhodujete zahájit spolupráci.

O náhodách se toho už napsalo na jiných místech a jinými lidmi dost a dost (a určitě se ještě i napíše), ale i v případě vzniku firmy KTS finance.cz rozhodla náhoda. Na počátku nového tisíciletí začali zakladatelé firmy pozvolna sjednávat první smlouvy na povinné ručení, a když už povinné ručení, proč k tomu nepřidat i havarijní pojištění, a když už zastupujeme jednu pojišťovnu, tak proč jich nezastupovat více, a proč si nezaložit teda rovnou i firmu…. A rozjeté kolo už nešlo zastavit.

Vznik firmy se datuje do listopadu 2012 a jedná se o ryze českou makléřskou společnost se sídlem ve Zlíně.

Pro zdůraznění jisté úrovně naší stability je potřeba zmínit ještě jeden důležitý moment pro vývoj firmy. Tím momentem bylo navázání spolupráci se společností RENOMIA NETWORK, která je sítí vázaných zástupců RENOMIA, a. s. a samostatných zprostředkovatelů dle zákona o distribuci pojištění a zajištění, oprávněných vystupovat pod označením RENOMIA NETWORK. Přináší řešení pro zprostředkovatele pojištění, kteří se chtějí v současném globálním světě dále rozvíjet, zvyšovat kvalitu služeb pro své klienty a v neposlední řadě udržet krok s vývojem na mezinárodním pojišťovacím trhu. Členové sítě RENOMIA NETWORK mají možnost využívat zavedenou značku a know-how největšího makléře na trhu. RENOMIA NETWORK působí na českém pojišťovacím trhu od roku 2008 a v současné době má více než 230 členů, kteří spravují pojistné ve výši 4,5 mld. Kč.

RENOMIA, s ní majetkově propojené společnosti a členové sítě RENOMIA NETWORK spravují v ČR i v zahraničí pojistné ve výši 17,4 miliard Kč a mají více než 2 500 spolupracovníků. Své služby klientům zajišťují na celém světě, a to i díky vlastním zahraničním společnostem, partnerským sítím či dlouhodobé spolupráci s největšími světovými makléři. 

V našem partnerovi tak máme nejenom silnou podporu při nastavování cen pro klienty, ale dále i při poskytování poradenské činnosti, stanovování podnikatelských rizik a v neposlední řadě i při dořešení pojistných událostí. Tím jsme dosáhli jednak možnosti zvyšovat svůj profesní růst, ale dále i posilovat vyjednávací pozice pro naše klienty, tedy pro Vás.

Náš tým tvoří:

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

Kts finance.cz, s.r.o.
Malá 5654
760 01 Zlín

info@ktsfinance.cz
+420 731 155 641