Co děláme

 KTS finance.cz, a to má být kdo? 

Pokud čtete tento text, chcete se pravděpodobně dozvědět nějaké informace o naší firmě, obvykle se v podobných sekcích jiné firmy rozepisují o své historii, důležitých milnících a překvapivých zvratech, které firmu nasměřovaly tím směrem, kde se nachází nyní. Ani my Vás o tyto fakta nechceme ochudit, je důležité znát dostatečné informace o někom, s kým se právě rozhodujete zahájit spolupráci.

O náhodách se toho už napsalo na jiných místech a jinými lidmi dost a dost (a určitě se ještě i napíše), ale i v případě vzniku firmy KTS finance.cz rozhodla náhoda. Na počátku nového tisíciletí začali zakladatelé firmy pozvolna sjednávat první smlouvy na povinné ručení, a když už povinné ručení, proč k tomu nepřidat i havarijní pojištění, a když už zastupujeme jednu pojišťovnu, tak proč jich nezastupovat více, a proč si nezaložit teda rovnou i firmu…. A rozjeté kolo už nešlo zastavit.

Vznik firmy se datuje do listopadu 2012 a jedná se o ryze českou makléřskou společnost se sídlem ve Zlíně.

Pro zdůraznění jisté úrovně naší stability je potřeba zmínit ještě jeden důležitý moment pro vývoj firmy. Tím momentem bylo navázání spolupráci se společností RENOMIA NETWORK, která tvoří se společností RENOMIA největší skupinu pojišťovacích makléřů v České republice a poskytuje své služby klientům ve 135 zemích světa. V našem partnerovi tak máme nejenom silnou podporu při nastavování cen pro klienty, ale dále i při poskytování poradenské činnosti, stanovování podnikatelských rizik a v neposlední řadě i při dořešení pojistných událostí. Tím jsme dosáhli jednak možnosti zvyšovat svůj profesní růst, ale dále i posilovat vyjednávací pozice pro naše klienty, tedy pro Vás.

 

 Náš tým aktuálně tvoří 

 

 

Ondřej Kučera s paralympikem Jiřím Ježkem na setkání RENOMIA NETWORK

jiri-jezek

 

Klientela?

Firma je zaměřená jak na soukromé osoby, tak i klientelu vycházející z malých a středních firem, většinou ze Zlínského kraje, individuálně pak řešíme i klienty mimo nejbližší okolí. Postupně se začínáme rozrůstat i do Olomouckého a Jihomoravského kraje a územní okruh se tak rozšiřuje. Nicméně máme klienty po celé ČR, v současném technickém rozvoji čím dál více klientů využívá možnosti sjednat pojištění přes internet, vyhnou se tím zbytečným cestám k přepážce nebo kanceláře pojišťovny. V tomto případě už je pak jedno, zda jste z Plzně, nebo Frýdku – Místku, sjednání je rychlé v komfortním rozhraní a hlavně kvalitativně na stejné úrovni, jako při osobním vyřizování z očí do očí. Pro úplnost je nutné dodat, že prozatím nedoporučujeme takto sjednávat složitější pojištění, ale např. pro cestovní pojištění nebo pojištění bytu nebo občanské odpovědnosti je zcela vyhovující, více v sekci pojištění online.

Naším typickým firemním klientem je jednak dopravní firma vlastnící cca 30 – 40 kamionů, (aktuálně spravujeme i klienty, kteří mají vozový park čítající 60 vozidel a více). Dále se v našem portfoliu nacházejí firmy provozující služby (taxi, restaurace, autodílny, prodejna motorek, prodej oděvů, bezpečnostní firmy), ale i výrobní společnosti (klempířství, zámečnictví). Staráme se i o klienty zabývající se cestovním ruchem, nebo obecně vzděláním (výuka, školství, výstavy), více v referencích naších klientů.

Abychom to zjednodušili, firma vznikla tím, že se zaměřovala na dopravce a dále se specializuje tím, jak se rozšiřuje naše klientela.