Určí řidič nejlépe, kolik má platit za povinné ručení?

Pojišťovny nové technologie

16.10.2017 – 22.10.2017

Pěkné pondělí.  Kde nepomůže ani čert, ani ženská, nastrčte sofistikovaný program. Řidič sám nejlépe ví, kolik má platit za povinní ručení. Přestupek nebo nepřestupek? Vyhraje, kdo utek. ……..Příjemné čtení.

  • Život je frí, prostě easy. Alespoň tedy s pojišťovnou Uniqa a její SafetyLineEasy. Ta zavádí variantu povinného ručení podle ujetých kilometrů. Od října 2017 lze sjednat povinné ručení, u něhož se pojistné odvíjí přesně podle individuálního nájezdu motoristy. Vedle individuálního pojistného získá řidič namontováním palubní jednotky do vozu další výhody. Např. nárazové čidlo ihned uvědomí asistenční centrálu o nehodě vozu. Nebo v případě, že motorista nenajde na ulici svůj zaparkovaný vůz, kontaktuje asistenční centrálu s hlášením o odcizení. Díky palubní jednotce SafeLine auto operátoři obratem lokalizují a za pomoci policie vrátí majiteli. Jednotka je prozatím zdarma, ale bude se zdražovat
  • Sofistikované programy, ať už je to cokoliv, pomohou pojišťovnám odhalit pojistné podvody, ale také s klienty uzavřít smlouvy. Potud je to skvělé . Pojišťovny už totiž mají nové pomocníky. Drony např. už dnes umožňují rychleji řešit likvidaci pojistných událostí. Big data, chatovací roboti, IoT. Budoucnost se tvoří dnes, nebo tak něco…
  • Značka na stromě je leckdy důležitá. Třeba když zabloudíte a směrovka Vás dovede k Hostinci na Mýtince. Ale jsou i jiné značky. Hodnota značky Allianz poprvé letos překonala 10 miliard dolarů. Dostala se tak poprvé do světové TOP 50. Z pojišťoven je výše pouze AXA.Hodnota značky Allianz AXA
  •  Ministerstvo zdravotnictví uznalo argumenty lékařů a od ledna budou hradit dobrovolné očkování nejen dívkám, ale i chlapcům. A o jakém očkování se to bavíme? Jde o očkování proti lidskému papilomaviru (HPV).  Papilomavirus totiž je pro muže nebezpečný. Dívky jsou proti němu často očkovány, protože způsobuje rakovinu děložního hrdla, kde muži fungují pouze jako přenašeči. Je však zodpovědný i za nádory konečníku nebo krku. Těch teď přibývá i u mladších ročníků.
  • Od července tohoto roku platí nový zákon o odpovědnosti za přestupky, díky čemuž došlo mimo jiné i ke změně odpovědnosti OSVČ.  Řada drobných podnikatelů nemá tušení, že za přestupek nese odpovědnost i tehdy, když se ho sama nedopustila. Za přestupek je totiž považováno i to, pokud se něčeho nezákonného dopustí i jiné osoby, jejichž jednání je podnikateli přičitatelné. Podmínky odpovědnosti za přestupky OSVČ jsou už pár měsíců tedy podobné podmínkám pro právnické osoby. Ve zkratce řečeno, podnikatele tak odpovídají nejenom za zaměstnance, ale i za další pověřené osoby.
  • A na závěr pro Vás máme podporu! Pojišťovna AXA spustila dvouměsíční komunikační kampaň, jejímiž hlavními tématy jsou podpora povinného ručení a rizikového životního pojištění. Kampaň využívá vizuály (ehm, co?), které doplňují „personifikované“ informace o výhodách a benefitech pojištění AXA v jednotlivých regionech. Kampaň využívá formáty OOH. Probíhá jak v České republice, tak na Slovensku a potrvá do konce listopadu 2017.
  • A opravdu už dnes na závěr přinášíme opravdovou perličku od pojišťovny AXA. Jde o aplikaci AXA drive. Tato aplikace měří a analyzuje vaše řízení během cesty, ať už zrychlujete, zatáčíte nebo třeba brzdíte. Jakmile dojedete, aplikace zhodnotí vaši jízdu pomocí bodového skóre a nabídne vám tipy, jak svou jízdu můžete příště zlepšit. Ať už jste jeli městem nebo přírodou, za deště nebo když sněžilo, AXA Drive bere v potaz povrch vozovky i aktuální počasí. Tato aplikace pomáhá řidičům už ve 13 zemích světa a při registraci můžete získat třeba až 9% slevu na povinném ručení.

A pro dnešek je to vše. Aktuální informace můžete sledovat také na našem FB a TWITTERU. Přejeme příjemný týden, bez pojistných událostí!

  • Přinesl Vám článek užitek?
  • ANO   NE

Máte zájem o odběr novinek?