Sleva na povinném ručení za bezpečnou jízdu

Testování bezpečné jízdy pojišťovna AXA

18.9.2017 – 24.9.2017

Pěkné pondělí. Na změnu je vždycky dost času. Doplňte si uvozovky. Berte, dokud dávají, nebo si to nechají. Nejezdíte bezpečně? Jak jinak, kdo ano. A trochu charity……..Příjemné čtení.

  • Pokud chcete změnu, máte na to čas do konce září. O čem je řeč? Kromě jiného o změně zdravotní pojišťovny. Podle zákona můžete svou pojišťovnu změnit jen jednou za rok, a to navíc pouze ve dvou termínech. Pojištěncem nové pojišťovny se tak můžete stát buď k 1. lednu, anebo k 1. červenci. Přeregistraci je pak v obou případech nutné provést minimálně tři měsíce před těmito termíny. Takže klid, máte na to ještě celý týden..Změna zdravotní pojišťovny
  • Když Vám chce někdo něco dát, tak berte. Třeba Pojišťovna České spořitelny podpořila pojištění invalidity mimořádně zvýhodněnou akcí. Klientům, kteří si od 18. září 2017 do 31. prosince 2017 sjednají toto pojištění v rámci FLEXI nebo FLEXI JUNIOR životního pojištění a v budoucnu jim bude přiznána invalidita 3. stupně nebo dlouhodobá péče od II. stupně, vyplatí navíc 120 000 korun. Akce platí také pro stávající klienty, kteří si pojištění invalidity do smlouvy poprvé přidají.
  • Pojďme si společně trochu zatestovat.  S pojišťovnou AXA. Tato pojišťovna nabídne řidičům k testování jednoduchou mobilní aplikaci. Ta dokáže aktivně sledovat a vyhodnotit styl jízdy řidiče. Nepřetržitě a automaticky (po dobu jízdy) sbírá data o nebezpečných manévrech. Po skončení jízdy poskytne řidiči přehlednou osobní zpětnou vazbu, včetně konkrétních doporučení, jak se zlepšit a jezdit bezpečněji. Nad aplikací převzal záštitu BESIP, který bude jejím prostřednictvím dávat řidičům tipy na bezpečnou jízdu. Bezpečnou jízdou si řidiči budou moci „vyjezdit“ slevu na povinném ručení. Hodně štěstí.
  • O charitě by se prý nemělo veřejně mluvit, pak to připomíná spíše reklamu, nebo tak něco. Každopádně když někdo pomáhá, jen dobře. Nadace MetLife přispěje 250 000 dolarů americkému červenému kříži na ničivé následky hurikánu Irma.
  • A nyní se můžeme v praxi podívat na to, jak se dá na jednu událost nahlížet naprosto opačně. Společnost Broker Trust opustila k 22.9.2017 Unii společností finančního zprostředkování a poradenství (USF) a to jako jeden ze zakládajících členů této unie. Blesk z čistého nebe to asi nebyl. Tomuto kroku totiž předcházelo pozastavení společnosti Broker Trust v USF. Vyjádření obou subjektů je pak samozřejmě úplně jiné…
  • A na závěr nebudou zvířátka, ale motorizované raketky. Zatím bez povinného ručení….

A pro dnešek je to vše. Aktuální informace můžete sledovat také na našem FB a TWITTERU. Přejeme příjemný týden, bez pojistných událostí!

  • Přinesl Vám článek užitek?
  • ANO   NE

Máte zájem o odběr novinek?