Který poplatek byste chtěli platit za někoho jiného?

Nejhorší silnice v České republice

4.9.2017 – 10.9.2017

Pěkné pondělí. Slibování a odvolávání, to je to, oč tu běží. Je to moc anebo málo? Může to být rekord, ale taky nemusí. Každému tady na té židli povídáme, nepodváděj, nepodváděj, ale je to marný…….Příjemné čtení.

  • Chtělo by se napsat něco o odvolání toho, co jsem odvolal a slibování toho, co jsem slíbil. Ale bylo by to laciné, tak to psát nebudeme. Ale nabízí se to, ne že ne. Motoristé budou opět platit poplatek ČKP za vozidla bez povinného ručení. Poslaneckou novelu, která jej obnoví, dnes podepsal prezident Miloš Zeman. Poplatek za nepojištěná vozidla už v zákoně byl, zákonodárci jej ale v roce 2014 zrušili. A teď se zase vrátí. Natrvalo?Vybrané dluhy pojišťovna EGAP
  • Tak nám začala škola. A která, paní Müllerová, já jich znám více? Všechny. A s tím je právě ta potíž. Pojišťovna MetLife přišla se statistikou dětí – sportovců. Doposud alespoň jeden oddíl navštěvovaly zhruba dvě třetiny českých dětí. Největší oblibě se mezi rodiči a dětmi těší sportovní aktivity, v čele s fotbalem, plaváním a tancem či baletem. Ovšem zhruba pouze polovina rodičů malých sportovců však myslí na úrazové pojištění. Alespoň jeden úraz už za sebou přitom má každé páté dítě, které se věnuje sportovním kroužkům. Takže opatrně….
  • Pokud jezdíte na výlety podle statistik nebezpečnosti silnic v ČR, tak jste zřejmě jediní. Každopádně právě pro Vás připravila pojišťovna Allianz speciální automapu. Pojišťovna vydává již posedmé přehled nejrizikovějších úseků na tuzemských silnicích za poslední tři roky. Podrobnou analýzou policejních statistik přispívá Allianz pojišťovna k prevenci silničních nehod, a to již od roku 2011. Takže přejeme příjemné počtení.
  • Říkáme to tady stále dokola. Člověk by měl začít nejdříve sám u sebe. Česká asociace pojišťoven zveřejnila zajímavá fakta ohledně pojistných podvodů v životním pojištění. Skoro každá pátá nahlášená událost v oblasti životního a úrazového pojištění je podvodná. Až 73% podvodů se týká úrazového pojištění. To už je docela dost…
  • Rychleji, výše, silněji. Nebo tak něco. Motto olympijských her si vzala za svoje státní pojišťovna EGAP. Tato pojišťovna má totiž našlápnuto na rekordExportní pojišťovně EGAP se v letošním roce daří vymáhat staré dluhy ze zkrachovalých projektů. Jen do začátku září to bylo 932 milionů korun. Dalším škodám téměř za půl miliardy korun se podařilo zabránit. Loni EGAP od dlužníků vybral zhruba 1,2 miliardy korun.
  • Jo a přestěhovali jsme se. Naše nové prostory naleznete na ulici Malá 5654 ve Zlíně. Tak se stavte.

A pro dnešek je to vše. Aktuální informace můžete sledovat také na našem FB a TWITTERU. Přejeme příjemný týden, bez pojistných událostí!

  • Přinesl Vám článek užitek?
  • ANO   NE

Máte zájem o odběr novinek?