To nejdůležitější ze světa pojištění 3.10.2016 – 9.10.2016

Pojištění úrazů, autoškoly, Zlín

 

Minulý týden k nám dorazila zima, ten, kdo se prozatím nedonutil k tomu, uklidit si škrabku z auta (jako třeba já), tak ať už to ani nedělá, bude se hodit… Co se může hodit, jsou také novinky ze světa pojištění, takže pojďme na ně

 

  • Na našich stránkách už jsme několikrát psali o aplikaci do mobilu – Záchranka (partnerem je i Česká pojišťovna), o jejím praktickém využití si můžete přečíst zde.
  • Ehm, Strašná práce nebo strašně dobrá práce? Lenka a Kamil Vám řeknou, zda u Generali platí první nebo druhá část věty, Generali přináší šanci pro šikovné obchodníky. Tak ji využijte.
  • A už je to tady! Já jsem Vás varoval… Za rok 2015 bylo v Česku odhaleno 15 473 pojistných podvodů. Je to moc anebo málo? Zřejmě moc, ale může být i hůř.
  • Je tady podzim, co takhle nějakou podzimní kampaň? A máte ji mít. ČPP odstartovala podzimní kampaň s nabídkou cestovního pojištění. Akce je to určitě zajímavá, ale ještě zajímavější je motto, kterou celou akci doprovází:“ Vracíme věci do pořádku tak dobře, že jsme se stali Pojišťovnou roku. A pro vás máme cestovní pojištění pro rodinu zdarma.“ Tak asi tak…
  • Máte nějaké přání? Kooperativa ano. Tedy přímo životní pojištění Na přání, jedná se o novinku Kooperativy. Můžete si vybrat jak čistě rizikovou, nebo i investiční variantu a celé pojištění si můžete poskládat čistě dle Vašeho přání. A třešnička na dortu? Celé pojištění si můžete pojmenovat po sobě, např. (cituji oficiální text pojišťovny) Karlova jistota. Pojďme raději dál.
  • rychlém sledu tady máme další akci, tentokrát s Generali. Pojistěte si auto u Generali a vyhrajte VIP zájezd s českou reprezentací pro sebe a svoji partu. Akce platí do 30. 11. 2016 a ve hře je VIP zájezd na Euro Hockey Tour do Göteborgu v termínu 9. 12. – 12. 12. 2016. Generali vám drží 4 místa a my všechny palce.
  • Tak vydělávají ty pojišťovny, nebo ne? Mírná nápověda se skrývá v následující zprávě o tom, jak investují……
  • Teprve se učíte jezdit a nejste si jisti, jak Vám to zatím jde? Česká pojišťovna přišla s novým úrazovým pojištěním pro autoškoly. Vychází z novely zákona o autoškolách, podle které je každý žák povinen odjezdit několik jízd na motorce sám, zatímco instruktor ho doprovází na vlastním stroji. Česká pojišťovna na změnu reaguje novým úrazovým pojištěním, v rámci kterého při výuce v autoškole neuplatňuje výluku na řízení bez řidičského oprávnění. Už jsem zase o něco klidnější….

 

A máme to pro dnešek za sebou. Pokud Vás zajímá více informací ze světa pojištění, sledujte náš FB nebo TWITTER, jinak za týden se zde opět sejdeme.

 

Za KTS Finace.cz, Ondřej Kučera.

  • Přinesl Vám článek užitek?
  • ANO   NE

Máte zájem o odběr novinek?