To nejdůležitější ze světa pojištění 26.9.2016 – 2.10.2016

Pojištění přepravců

 

 

Minulý týden jsem předvídal, že teploty okolo 30 stupňů už asi tento rok nemůžeme očekávat a málem se moje předpověď nenaplnila. Mimo zápis si zkuste i Vy, jak jste na tom v oblasti předvídání. Ale teď už zpátky k pojištění a k novinkám, které přinesl minulý týden…

 

  • Pokud Vás postihne infarkt myokardu, je to jistě velmi závažná životní situace. V případě, že si sjednáte životní pojištění FLEXI od Pojišťovny České spořitelny v období od 19. 9. 2016 do 30. 11. 2016, nebudete na tom sice lépe ze zdravotního hlediska, ale z toho finančního už ano. PČS spustila mimořádnou akci, kdy Vám v případě infarktu vyplatí dvojnásobek pojistné částky, max. 1 mil. Kč navíc. Tak snad tuto akci nebudete muset využít…
  • A nyní trochu zpravodajské povinnosti, Kooperativa zavádí nové telefonní číslo infolinky: 957 105 105, staré 841 105 105 bude platné až do konce roku 2016, tak si je raději hned změňte v kontaktech, ať to pak nepoplete….
  • A ať se Vám to poplete všechno dohromady, tak si ani ČPP nenechala nic líbit a taky si změnila telefonní číslo! A taky je to kvůli tomu, abychom ušetřili náklady na volání. Nové číslo zní: 957 444 555. Do komentů nám napište, jaké číslo se Vám líbí více….
  • křížkem po funuse. Možná jste neprošvihli Veselské hody, které se uskutečnily tento víkend, překvapivě, ve Veselí nad Moravou. Ale možná jste prošvihly Veselské hody s Generali. Jako přihlášení členové Klubu Generali jste mohli obdržet pro sebe a až jednu další osobu vstupenku zdarma. Tak snad příště….
  • A nyní tip pro přepravce, jak zabránit, aby přepravce nerozbíjel zásilky? Poškození se samozřejmě řeší s pojišťovnou, ale zbytečně se zvyšují náklady spojené s reklamacemi. Nizozemská společnost VanMoof, která se specializuje na prodej špičkových jízdních kol, vše vyřešila velmi originálním způsobem. Firmě ubylo hlášených poškození při doručování zboží až o rekordních 70%. A jak? Balící boxy, v nichž se kola přepravují, jsou stejně velké, jako boxy na luxusní ploché televize. A tak je začali označovat samolepkami právě těchto TV. Jak je to jednoduché….

 

Aktuální informace sledujte i na našem FB nebo TW, za týden se těšíme opět na viděnou.

 

Za KTS Finace.cz, Ondřej Kučera.

 

 

 

  • Přinesl Vám článek užitek?
  • ANO   NE

Máte zájem o odběr novinek?