To nejdůležitější ze světa pojištění – 29.8.2016 – 4.9.2016

tank-152362_1280

 

Zajímavostí ze světa pojištění se nám za minulý týden sešlo skutečně dost, od největší díry přes doslovný výbuch až po řízení bojového tanku. Udělejte si kávu, nebo čaj a pojďme na to….

 

  • Pokud jste nočními ptáky, nebo prostě jen neradi stojíte někde frontu, můžete si nově vyřídit svoje záležitosti týkající se pojištění v právě otevírané nonstop pobočce Allianz v Praze. Tato pobočka byla založena ve spolupráci se společností 24SAFE a marketingovým motivem je nový produkt – pojištění bezpečnostní schránky. Co k tomu říci, snad tuto novinku přivítá i personál . . . více
  • Už několikrát jsme zde zmiňovali, že naše první fotbalová liga změnila generálního sponzora (dnes ho zmiňovat nebudeme, aby si někdo něco nemyslel…), nicméně nechceme preferovat pouze jeden sport před ostatními a jako důkaz uvádíme spojení mezi pojišťovnou UNIQA a Českým volejbalovým svazem, resp. potvrzení 6 let trvající spolupráce. Koneckonců balón jako balón….
  • Byl to výbuch a to doslovný, ve čtvrtek 1. 9. 2016 došlo totiž při přípravách na vzlet rakety FALCON společnosti SpaceX na floridském Cape Canaveral k explozi. Ti z Vás, kteří sledovali online záběry v přímém přenosu, jste sice viděli jen černý čoud, ale mohu Vás ujistit, že to byla šupa. Po uklidnění situace už se samozřejmě začíná spekulovat, kdo škodu zaplatí? Celá akce sice byla pojištěna, ale není jisté, od jaké fáze letu, protože k explozi došlo ještě před startem, což je prý neobvyklé. Je to tak nebo ne? Kdo ví…více zde.
  • Máme za úkol samozřejmě i vzdělávat, takže svoji povinnost protentokrát splňujeme tím, že Vám předkládáme fakta spojená s cykloturistikou a nutným základním pojištěním, které byste měli mít, pokud holdujete tomuto dobrovolnému fyzickému týrání. Hlavní body? Pozor na alkohol a nezapomeňte si helmu, takže klasika….
  • A na závěr opět výzva, tentokrát Generali výzva. Láká Vás řízení bojového tanku? Nebo snad toužíte po letu stíhačkou L-29? Nebo chcete zavzpomínat na svoje skautská léta projít kurzem přežití v přírodě? Pokud ano, pak ukažte, že jste Ti pravý a vyhrajte nezapomenutelný zážitek. Alespoň to tvrdí Generali, více zde.

A to je pro dnešek vše, za týden se těšíme opět na shledanou.

 

Za KTS Finace.cz, Ondřej Kučera.

  • Přinesl Vám článek užitek?
  • ANO   NE

Máte zájem o odběr novinek?